Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
04 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:15 Bu haber 909 kez okundu
 
CGC’DEN CHP’YE ZİYARET CHP İL BAŞKANI AŞIK’A İADEYİ ZİYARET
- Haberi
CGC’DEN CHP’YE ZİYARET  CHP İL BAŞKANI AŞIK’A İADEYİ ZİYARET

CGC’DEN CHP’YE ZİYARET

CHP İL BAŞKANI AŞIK’A İADEYİ ZİYARET

CEBELİBEREKETLİ GAZETECİLERDEN AŞIK’A ZİYARET

 

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Mehmet Aşık ve Yönetimine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

 

Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, hayırlı olsun ziyaretini Covid-19 salgını nedeniyle biraz geciktirmek zorunda kaldıklarını belirtti.

 

Osmaniye’ye güzel, yararlı hizmetler yapmanın ortak gaye olduğunu ifade eden Cihangir, şunları kaydetti:

“Sizlerde bu hizmet yarışında yer almak için bu göreve geldiniz. Bu şehre yararlı olacağınıza da inanıyorum. Bir kez daha hem teşkilatınıza hem de size hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz. Basın olarak üzerimize düşen ne varsa tarafsızlık ilkemizi ön planda tutarak, sizin de sesinizi duyuracağımızı belirtmek isterim”

 

Cihangir ayrıca;” CHP Osmaniye Milletvekili Sayın Baha Ünlü’nün TBMM’de yerel basının sorunlarını dile getirmesi, bu mesleğin karşılaştığı birçok zorluğu dile getirmesi, bizim için önemli bir adımdır. Fakat, Ünlü bizimde fikirlerimiz alıp daha kapsamlı şekilde bunu meclis çatısı altında dile getirseydi daha faydalı ve kapsayıcı olurdu” ifadelerini kullandı.

 

Gazeteciliğin daha iyi yapılabilmesi için her şeyden önce tarafsız olması gerektiğini belirten Başkan Cihangir; “ Objektif, tarafsız, doğru ve bunun sonucunda güvenilir bir gazetecilik misyonuna sahibiz. Bu misyonu daha da güçlü hale getirebilmek için tüm cemiyet, federasyon ve konfederasyonumuz yoğun bir çaba içindedir“ dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten CHP Osmaniye İl Başkanı Mehmet Aşık, “Öncelikle hoşgeldiniz diyorum. Basının yeri bizim için çok farklıdır. Biz siyasilerin çalışmalarını duyurabilmesi için basınla iletişiminin iyi olması gerekir. Aynı zamanda halkın takdir veya eleştirisini sizlerin vasıtasıyla öğreniyoruz. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu pandemi döneminde her şeyi bir kenara bırakmak zorunda kaldık, birbirimizden koptuk, yine de çalışmalarımıza belli aralıklarla devam ettik. Bu süreçte basın mensupları da fedakarca çalıştı. Sizlerin şahsında onları tebrik ve takdir ediyorum ve tekrar hoş geldiniz diyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: CGC’DEN, CHP’YE, ZİYARET, , CHP, İL, BAŞKANI, AŞIK’A, İADEYİ, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı