Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
16 Şubat 2021 - Salı 20:32 Bu haber 2210 kez okundu
 
CHP Pankartı Eleştirilere Sebep Oldu
OSMANİYE Haberi
CHP Pankartı Eleştirilere Sebep Oldu

CHP Pankartı Eleştirilere Sebep Oldu

 


Osmaniye Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı tarafından yaptırılıp, 16 Şubat tarihinde sabah saatlerinde parti binasına asılan pankart eleştirilere sebep oldu.

 


Osmaniye CHP il başkanlığı tarafından, Irak'ın kuzeyinde bulunan Gara’da, aralarında asker ve polislerin de olduğu 13 kişinin şehit edilmesiyle ilgili, hayatını kaybedenlerin isimlerinin olduğu büyükçe bir pankart bastırıp il binasına astırıldı.

 

Pankartın asılmasından sonra vatandaşlar 13 sivil şehit var doğrudur. CHP İl başkanlığının yaptığı bu hareketi beğendik, fakat öncesinde operasyon sırasına hayatını kaybeden, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) açıkladığı Pençe Kartal-2 Harekatında teröristlerle çıkan çatışma'da, Şehit olan Komando Yüzbaşı Ertuğ Güler, Piyade Komando Yüzbaşı Burak Coşkun ve Astsubay Kıdemli Çavuş Harun Turhan'da olması gerekirdi diyerek tepki gösterdiler.

 

Tepki ve eleştirilere maruz kalan pankart vatandaşlar tarafından CHP Osmaniye İl Başkanı Memet Aşık'a iletildiği konuyla ilgili bir düzeltme olup olmayacağı vatandaşlar tarafından bekleniyor. >>>Murat Boz

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: CHP, Pankartı, Eleştirilere, Sebep, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-170111180-1