Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 16:26 Bu haber 372 kez okundu
 
En Başarılı Jıngle ödülü Dolphin’e
SANAT Haberi
En Başarılı Jıngle ödülü Dolphin’e

En Başarılı Jıngle ödülü Dolphin’e

 

 

Bu yıl 13’üncü kez düzenlenen ‘’Yılın Enleri Zirvesi Ödül Töreni’’ Ankara’nın başkent oluşunun yıldönümü olan 13 Ekim’de Çukurambar Green Park Otel’de gerçekleştirildi. Büyük bir katılımla gerçekleşen Ödül Töreninde Gaziantep’in Ulusal ajansı, başarılarla dolu çeyrek asrı geride bırakan Dolphin Ajans jıngle dalında ödül aldı.

Ankara Kulübü Derneği Seymenleri’nin unutulmaz gösterileriyle başlayan tören, siyaset, iş dünyası ve medya temsilcilerini bir araya getirdi.

Medyamize Medya Grup Başkanı Dr. Kadir Gürbüz’ün açılış konuşmasını yaptığı ve bir çok dalda Yılın En’lerinin ödül aldığı törende (Yılın En Başarılı Jıngle) Reklam Ajansı Ödülü’nü ise Dolphin Ajans aldı.

Törende ödülü Dolphin Ajans adına yılın ödülü En başarılı belgesel yapımcısı Özlem Balcı aldı.

Dolphin Ajans Başkanı Nazmi Özkoyuncu ise şöyle konuştu: “26 yıllık meslek hayatımızda ajans adına birçok ödül aldık ama 2. kez aldığımız jıngle ödülü çok anlamlı, çünkü Anadolu da markalarına reklam müziği yapabilen bir ajans var, İstanbul ile yarışan, bu hiçte göründüğü gibi kolay değil dedi. Jıngle bir markanın ruhunu oluşturur her marka ruhunu müzik ile bulur ve akılda kalır. Buda marka olmanın en kısa ve ekonomik yoludur.” Özkoyuncu, “Ödülümüzü çalışanlarımızla, markalarımızla ve Gazişehir ile paylaşıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: En, Başarılı, Jıngle, ödülü, Dolphin’e,
Yorumlar
Haber Yazılımı