Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 14:12 Bu haber 1358 kez okundu
 
Kadirli'de sağlık çalışanlarına aşure ikramı
SAĞLIK Haberi
Kadirli'de sağlık çalışanlarına aşure ikramı

Kadirli'de sağlık çalışanlarına aşure ikramı

 

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Sağlık Müdürlüğü, devlet Hastanesi, diş hastanesi başta olmak üzere kentteki çeşitli sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, görev başındaki sağlık çalışanlarına aşure ikram etti. 

Kadirli Belediyesi'nce bu yıl 11'ncisi düzenlenen etkinlik için hazırlanan aşure, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede görev yapan sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Kadirli ilçesinde, muharrem ayı dolayısıyla sağlık çalışanlarına aşure ikramı yapıldı.

Tarhan, gazetecilere yaptığı açıklamada, tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs salgınında fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyledi.

Bu yıl aşure kazanlarının sağlık çalışanları için kaynatıldığını belirten Tarhan, "Her yıl geleneksel olarak hazırladığımız aşurelerimizi bu yıl Covid-19 ile mücadele eden sağlık çalışanlarımız  ile paylaşmak istedik. Bu mücadelede fedakarca görevini yapan sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Bu zorlu süreci inşallah en kısa sürede atlatırız." diye konuştu. 
İlçe Sağlık Müdürü Ayşe Bozkurt ise sağlık çalışanlarına verdiği moral ve aşure ikramından dolayı Tarhan'a teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: Kadirli'de, sağlık, çalışanlarına, aşure, ikramı,
Yorumlar
Haber Yazılımı