Haber Detayı
22 Haziran 2020 - Pazartesi 22:20 Bu haber 503 kez okundu
 
OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİT BABALARINA ANLAMLI ZİYARET
OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİT BABALARINA ANLAMLI ZİYARET Osmaniye Belediyesi, Osmaniye Merkez ve köylerde ikamet eden tüm şehit ailelerine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.
SON DAKİKA Haberi
OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİT BABALARINA ANLAMLI ZİYARET

OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİT BABALARINA ANLAMLI ZİYARET
Osmaniye Belediyesi,  Osmaniye Merkez ve köylerde ikamet eden tüm şehit ailelerine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.
Osmaniye Belediyesi tarafından Babalar günü nedeniyle şehitlerin emaneti olan kıymetli aileleri evlerinde ziyaret edilerek şehit babalarının babalar günü kutlandı.
Vatan uğruna şahadet şerbetini içmiş aziz şehitlerin babalarına özel ay-yıldız motifli saat ve şanlı Türk bayrağı  takdim edildi.
Ziyaretlerde Belediye Başkan Yardımcıları Hacer Burcu Yüceer, Mehmet Hulusi Akkuş ve Mustafa Balkaya şehit aileleriyle yakından ilgilenerek; “Osmaniye Belediyesi olarak Babalar Günü vesilesiyle şehrimiz merkezinde ve merkeze bağlı köylerimizde ikamet eden tüm şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli ailelerini, evlerinde ziyaret ederek Babalar Gününü kutladık. Vatanımız uğruna şahadet şerbetini içmiş aziz şehitlerimizin babalarına, özel ay-yıldız motifli saat ve şanlı Türk bayrağımızı takdim ettik. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin daima yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz.” Dediler. Osmaniye Belediyesi ekiplerince yapılan ziyaret nedeniyle şehit aileleri duygulu dolu anlar yaşadı.
Duygularını ifade eden şehit babaları; “Bu özel günde bizlere yapmış olduğunuz anlamlı ziyaret için çok teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanı Kadir Kara’nın ve Osmaniye Belediyesi’nin yanımızda olduğunu her zaman hissediyoruz. Bizlere hediye edilen bu ay-yıldız motifli saati gururla taşıyacak ve şanlı bayrağımızı büyük bir onurla dalgalandıracağız.” şeklinde konuştular. Aynur Boz

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: OSMANİYE, BELEDİYESİ’NDEN, ŞEHİT, BABALARINA, ANLAMLI, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı