Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
10 Şubat 2021 - Çarşamba 10:13 Bu haber 1446 kez okundu
 
Osmaniye Kaza Kavşağında Bir Kaza Daha
OSMANİYE Haberi
Osmaniye Kaza Kavşağında Bir Kaza Daha

Osmaniye Kaza Kavşağında Bir Kaza Daha

 

Rahimehatun Mahallesi Dr. Hilmi Karaboran Caddesi Kaza kavşağında gece saatlerinde bir kaza daha meydana geldi, daha önce defalarca haber yapıp dikkat çektiğimiz dört yol ağzında,   Mahalle muhtarı İsa  Kama'nın geçtiğimiz günlerde kaza olmasını engellemek için yaptığı çalışmayı Osmaniye Belediyesi Zabıta ekipleri  Muhtara tutanak tutarak kaldırmışlardı. 

Rahimehatun Mahallesi Muhtarı İsa Kama sosyal medyadan yaptığı paylaşımda bir kez daha  yetkililerin umursamaz tavırlarına dikkat çekmek için illa burada birinin ölmesimi lazım  yetkililere tekrar tekrar seslendim beni duymamakta ısrar ediyorlar onlar beni duymasada ben görevimi yapıp burası için bir önlem alınması noktasında elimden ne geliyorsa yapacağım dedi.

 eldedemokrasi.com ve Elde Demokrasi Gazetesi olarak aynı cümleyi kullanmaktan bıktığımız bu haber için bir daha sesleniyoruz. Kamu yararına habercilik adına paylaştığımız bu tatsız durum sona erene kadar orada olan kazaları gündemimize alacağız.

Buradan yetkililere sesleniyoruz, çok şükür bugüne kadar ölümlü kaza yaşanmadı fakat giden milli servet büyük boyutlara ulaştı oraya yapılacak masrafın yüzlerce katı bugüne kadar yaşanan kazalarda milletin cebinden çıkıyor Lütfen artık bir çözüm bulunsun.   eldedemokrasi.com

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: Osmaniye, Kaza, Kavşağında, Bir, Kaza, Daha,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-170111180-1