Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 10:00 Bu haber 848 kez okundu
 
OSMANİYE ŞOFÖR VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA ADAYLAR NETLEŞİYOR
YEREL HABER Haberi
OSMANİYE ŞOFÖR VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA ADAYLAR NETLEŞİYOR

OSMANİYE ŞOFÖR VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA ADAYLAR NETLEŞİYOR
Osmaniye Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinin yapılmasına  yaklaşık bir buçuk yıl  kalmasına  rağmen, Başkan Adaylığını ilk açıklayan Ömer KADIOĞLU  oldu.
Osmaniye’de  şoför esnafını ve Oda üyelerini yakından tanıyan, yıllardır onlarla birlikte sorunları yaşarken, çözümlenmesi konularında mücadele veren Ömer KADIOĞLU Başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
Osmaniye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adaylığını açıklayan Ömer KADIOĞLU; “Yıllardır şoför esnafı ile iç içeyim. Sorunlarımızın çözümü için birlikte uğraş veriyoruz. Yaşanan tüm sıkıntıları yıllardır yaşayan biri olarak yakınen takip ediyorum. Oda olarak şoför esnafımızın sıkıntılarının çözümlenmesi ve rahat bir nefes alarak ailesinin geçimini sağlayabilmesi için göreve talibim. Görev yetkisini aldığımız anda daha farklı şekilde mücadele verme şansına sahip olacağız. Kendimi tanıtmak yerine, yıllardır birlikte olduğum değerli şoför kardeşlerimin bu yetkiyi bana vermeleri halinde yaşam standartlarındaki değişikliklerine görebilecekleri gibi daha farklı  kazanımları da birlikte alabilecekleri noktasındaki   tercihleri kendilerine  bırakıyor, sağlıklı çalışmalar ve huzur içerisinde bol kazançlar diliyorum”dedi.   Aynur Boz

 

Tüm Osmaniyeli hemşehrilerimizin ve  Şoför esnafımızın mübarek Kurban Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve işlerinde başarılar dilerim.
                                                                           Ömer KADIOĞLU
                                                            Osmaniye Şoförler ve Otomobilciler Odası 
                                                                             Başkan Adayı

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: OSMANİYE, ŞOFÖR, VE, OTOMOBİLCİLER, ODASI’NDA, ADAYLAR, NETLEŞİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı