Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 12:11 Bu haber 436 kez okundu
 
ŞİDDETLİ FIRTINA VE SAĞANAK YAĞIŞ NEDENİYLE BELEDİYE EKİPLERİ GECE BOYUNCA ÇALIŞTI
OSMANİYE Haberi
ŞİDDETLİ FIRTINA VE SAĞANAK YAĞIŞ NEDENİYLE BELEDİYE EKİPLERİ GECE BOYUNCA ÇALIŞTI

ŞİDDETLİ FIRTINA VE SAĞANAK YAĞIŞ NEDENİYLE BELEDİYE EKİPLERİ GECE BOYUNCA ÇALIŞTI

 

Belediye ekiplerimiz, şiddetli yağmur ve fırtınadan dolayı şehrimizde bir sıkıntı yaşanmaması için gece boyunca çalışmaları aralıksız sürdürdü.

 

Osmaniye’yi dün akşam saatlerinden bu yana etkisi altına alan şiddetli fırtına ve sağanak yağış nedeniyle belediye ekiplerimizce gece boyunca çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Yaşanan kuraklık sonrası bölgemizde başlayan şiddetli fırtına ve sağanak yağış şehrimizde bazı binaların çatılarına zarar verdi, bazı ağaçlar ise devrildi. Belediye ekiplerimizce gece boyunca sürdürülen çalışmalarda zarar gören kanalizasyon hatlarına müdahale edildi, yol ve caddelere savrulan bina çatıları ve ağaçlar kaldırıldı.

 

Osmaniye genelinde şiddetli fırtına nedeniyle 5 binanın çatısı uçarken, 5 ağaç da devrildi, 2 bölgede kanalizasyon hattı zarar gördü.

 

Ekiplerimizce bölgemizde birkaç gün daha devam etmesi beklenen fırtına ve yağmur dolayısıyla İtfaiye, Temizlik, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü başta olmak üzere ilgili tüm ekiplerinin göreve hazır bir şekilde bekletildiği bildirildi.

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: ŞİDDETLİ, FIRTINA, VE, SAĞANAK, YAĞIŞ, NEDENİYLE, BELEDİYE, EKİPLERİ, GECE, BOYUNCA, ÇALIŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı