Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 16:09 Bu haber 524 kez okundu
 
TABUR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
OSMANİYE Haberi
TABUR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TABUR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 


Osmaniye’ye 2002 yılında Kastamonu İl Kültür Müdürlüğü görevinden Osmaniye İl Kültür müdürü olarak atanan, 1 Ocak 2015 tarihi itibari ile yaş haddinden emekli olan Osmaniye Eski İl Kültür Müdürü Ahmet Tabur Covid-19 tedavisi gördüğü Çukurova Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
Tabur  Hastane doktorlarının ve personelinin samimi ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiğini bildirdi.
Konuyla ilgili Tabur; “Adana Çukurova Devlet Hastanesi Baştabibi Uzman Dr. Doktor Akif Küçükcan ve arkadaşlarına teşekkür ziyaretinde bulundum.
10 Kasım 2020 de Hastanenin Covid-19 Bölümüne tedavi için yatırılmıştım.19 Kasım’da da eşim benim odama Covid-19 tedavisi için getirilmiş ve 29 Kasım Pazar günü Allah a şükür iyileşip, taburcu olmuştuk.
Hastane de tedavi olduğumuz süre içerisinde 3 nolu odamız da, Baştabip Dr. Akif Küçükcan başta olmak üzere bu bölümdeki sayın doktorlarımız Aslı Hanım, Dr. Zehra Öztürk, Dr. Gülay Ortoglu, hemşirelerimiz, kattaki  görevli bütün personelin, yemek servisindeki arkadaşların her gün, Ahmet Amca diye ilgi, alakaları ile çok başarılı tedavileri sonunda Allah’a şükür Covid-19’dan kurtulmuş olduk.  Gecikmelide olsa Adana Çukurova Devlet Hastanesi Baştabibi Uzman Dr Akif Küçükcan'ın makamlarında teşekkür çiçeğimi Baştabip Küçükcan’a,  Dr. Zehra Öztürk’e ve Dr. Gülay Ortoğlu’na bütün hastane personeli adına takdim ettim.
Ayrıca Er Oğlu Erler Destanı Şiir Kitabımı imzalayıp onlara hediye ettim.
Hastanede tedavi görürken başlayıp, basım aşamasına gelen Corona ile ilgili çıkacak kitabımdan bölümler okudum.
Sayın Baştabibimiz nezdinde Adana Çukurova Hastanesi tüm çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. Aynur Boz

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: TABUR’DAN, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-170111180-1