Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
16 Aralık 2020 - Çarşamba 13:46 Bu haber 1680 kez okundu
 
Türk Telekom Bu Köy'de İleriye Değil Geriye Gidiyor
Yaklaşık 6 aydır internet hizmeti alamıyorum müşteri hizmetlerini aradığımda arızanın yakın zamanda giderileceğini bildiriyorlar fakat bu yakın zaman 6 aydır bir türlü gelmiyor.
OSMANİYE Haberi
Türk Telekom Bu Köy'de İleriye Değil Geriye Gidiyor

Türk Telekom Bu Köy'de İleriye Değil Geriye Gidiyor

 

Osmaniye Merkeze bağlı Akyar köyünde  daha önce internet abonesi olup internet hizmeti alan Hacı Öztekin isimli kullanıcı, eldedemokrasi.com Haber merkezini arayıp mağdur olduğunu defalarca Türk Telekom yetkilileri ile kurduğu iletişimden bir sonuç alamadığını söyledi. 

Sözlerine şöyle devam eden Hacı Öztekin. Yaklaşık 6 aydır internet hizmeti alamıyorum müşteri hizmetlerini aradığımda arızanın yakın zamanda giderileceğini bildiriyorlar fakat bu yakın zaman 6 aydır bir türlü gelmiyor. En son arayıp internet aboneliğimin iptalini istedim, bu kez'de bana tahüdünüz var iptal ederseniz 1000 küsür lira ceza ödersiniz dediler. Bu çağda bu teknolojide 6 aydır çözülemeyen internet sorunum için ne yapmam lazım bilemiyorum.

Daha önce bu hizmeti almış olmasam diyeceğim ki alt yapıda sorun var ödenek çıkmıyor, bu yüzden yapılmıyor. Ama burada aynı ikamet de daha önce internet alıyordum kaldı ki bir alt sokağımızda internet var ve kullanılıyor. Bu çağda bu teknolojik dönemde Türk Telekomun bu sorumsuz davranışı bizleri hayli üzmüştür.

Bu durum komşu evde elektrik var aydınlıkta oturuyorlar biz karanlığa gömüldük gibi bir his veriyor insana.

Son çare olarak bir yakınımın tavsiyesi ile  yerel basından yardım isteme yoluna gitmek istedim ve yine tavsiye edilen eldedemokrasi.com ve Elde Demokrasi gazetesine sıkıntımı anlattım. Rica ediyorum artık sorunumuz çözülsün. Dedi.

*****Gökhan SOYLU

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: Türk, Telekom, Bu, Köy'de, İleriye, Değil, Geriye, Gidiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı