Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 19:01 Bu haber 1759 kez okundu
 
VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN YKS MESAJI
SON DAKİKA Haberi
VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN YKS MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN YKS MESAJI

 

Sevgili Öğrenciler;

Tüm eğitim ve öğretim hayatınız boyunca her biriniz büyük mücadele ve emek vererek istediğiniz üniversitenin kapısından içeri girme hayali ve heyecanı içerisindesiniz. Yarın gireceğiniz sınavla bu amacınızın son basamağını da tamamlamış olacaksınız.

Kendinize güvendiğiniz sürece, aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum. Ruh ve beden sağlığınızın her şeyden daha önemli ve öncelikli olduğunu unutmadan, bu sınava her türlü endişe ve kaygıdan uzak olarak girmelisiniz. Sizler, bizim güvencemiz ve geleceğimizsiniz.

Değerli Veliler;

Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir. Bundan ötürü bize düşen görev; çocuklarımıza güven telkin etmek, onlara kıymetli olduklarını hissettirmek ve sınavın hayatın kendisi olmadığını belirtmektir.

         Bizler, Osmaniye Valiliği olarak gençlerimiz için sınavın huzur ve güven içerisinde geçmesi adına, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca her türlü tedbiri almış bulunmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımızdan ricam da bu hafta sonu iki gün boyunca devam edecek olan sokağa çıkma yasağına uyarak gerekli hassasiyeti göstermenizdir.

 Bu duygu ve düşüncelerle gençlerimizin bugünlere yetişmesinde her türlü fedakârlığı üstlenen öğretmenlerimize, ailelerimize  teşekkür ediyor; sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor,  saygılar sunuyorum.

 

                                                                   Dr. Erdinç YILMAZ

                                                                             Vali 

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: VALİ, DR., ERDİNÇ, YILMAZ’IN, YKS, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı