Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

Kardaş Tarım

Tarımın güvenilir adresi 1956'dan beri... Osmaniye de 60 yılı aşkın bir süredir Zirai İlaç,Fidan,Tohum,Gübre satışları ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz KİMİZ Ali Fuat Kardaş Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Tarla Bitkileri bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini bitirdi. Böylelikle Biyolog ve Ziraat Yüksek Mühendisi ünvanını almaya hak kazandı. Kadircan Kardaş Ege Üniversitesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümünde lisans eğitimini tamamlayıp Ziraat Mühendisi ünvanını almaya hak kazandı.      

Kardaş Tarım

Kardaş Tarım
Kategori
Ad Soyad
Ali Fuat Kardaş
İl/İlçe
Osmaniye/Merkez
Adresi
Ali Beyli Mahallesi Cevdet Sunay Caddesi No:52 Akbank Karşısı
Telefon
0328 814 12 00
Cep Telefon
0533 655 73 68
Faks
------------
Web Sitesi
---------------
E-Posta
alifuatkardas80@hotmail.com
Yayın Tarihi
25.06.2022 21:07

Tarımın güvenilir adresi 1956'dan beri...

Osmaniye de 60 yılı aşkın bir süredir Zirai İlaç,Fidan,Tohum,Gübre satışları ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz

KİMİZ

Ali Fuat Kardaş

Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Tarla Bitkileri bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini bitirdi. Böylelikle Biyolog ve Ziraat Yüksek Mühendisi ünvanını almaya hak kazandı.

Kadircan Kardaş

Ege Üniversitesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümünde lisans eğitimini tamamlayıp Ziraat Mühendisi ünvanını almaya hak kazandı.

 

 

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.