hatice bahar
hatice bahar
SİYASET Haber Girişi: 30.04.2021 - 11:49, Güncelleme: 30.04.2021 - 12:27

Vali Dr Erdinç Yılmaz'dan 1 Mayıs Mesajı

 

Vali Dr Erdinç Yılmaz'dan 1 Mayıs Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim; bu güzel bayramlarımızı coşkuyla kutlayabilmek için, hepimiz taşın altına elini koyarak, üzerimize düşen sorumlulukların bilincinde olmalıyız. Koronavirüs salgını tedbirlerini tam kapanma süresince eksiksiz uygulamalı ve bu salgını el birliğiyle ülkemizden göndermeliyiz.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili bir mesaj Yayımladı Vali Yılmaz Mesajında Emekçilere Şöyle seslendi En büyük servetleri; alın teri ve emekleri olan, ülkemizin kalkınmasında ve büyümesinde önemli rol oyan işçilerimizin ve emekçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten duygularımla tebrik ediyorum. Biliyoruz ki; Cennet Türkiye’mizde güçlü ekonomik altyapı sağlayan, geleceğe kararlı adımlarla yürümemizde öncü olan faktör; üretimdir. Üretimimizin teminatı ise, alın teriyle elde edilen helal kazancın sahibi olan işçilerimiz, emekçilerimizdir. Bizlere düşen görevse; işçilerimizin haklarını hukuksal güvenceyle her zaman koruyarak, çalışma şartlarının en ideal koşul ve imkânlara kavuşturulmasında, iş sağlığı ve güvenliği konusunda aldığımız önlemlerin en üst seviyede tutulmasında hep birlikte çalışmalıyız. Osmaniye’miz işçi ve emekçi kentidir. Çukurova’nın verimli ve sulak topraklarında, geniş tarım arazileriyle, ülke ekonomimizde önemli bir yere sahiptir. Fıstığın Başkenti, Turpun Kalbi olan güzel ilimizde, tarımın yanı sıra sanayi alanlarında da yeni iş sahaları açarak, ilimizin istihdamını artırmak, vatandaşlarımızın refah seviyelerini yükseltmek ve ülkemizin kalkınmasına destek olmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kıymetli Hemşehrilerim; bu güzel bayramlarımızı coşkuyla kutlayabilmek için,  hepimiz taşın altına elini koyarak, üzerimize düşen sorumlulukların bilincinde olmalıyız. Koronavirüs salgını tedbirlerini tam kapanma süresince eksiksiz uygulamalı ve bu salgını el birliğiyle ülkemizden göndermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle salgınla mücadelede, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm işçilerimizi ve emekçilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.
Kıymetli Hemşehrilerim; bu güzel bayramlarımızı coşkuyla kutlayabilmek için, hepimiz taşın altına elini koyarak, üzerimize düşen sorumlulukların bilincinde olmalıyız. Koronavirüs salgını tedbirlerini tam kapanma süresince eksiksiz uygulamalı ve bu salgını el birliğiyle ülkemizden göndermeliyiz.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili bir mesaj Yayımladı Vali Yılmaz Mesajında Emekçilere Şöyle seslendi

En büyük servetleri; alın teri ve emekleri olan, ülkemizin kalkınmasında ve büyümesinde önemli rol oyan işçilerimizin ve emekçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Biliyoruz ki; Cennet Türkiye’mizde güçlü ekonomik altyapı sağlayan, geleceğe kararlı adımlarla yürümemizde öncü olan faktör; üretimdir. Üretimimizin teminatı ise, alın teriyle elde edilen helal kazancın sahibi olan işçilerimiz, emekçilerimizdir.

Bizlere düşen görevse; işçilerimizin haklarını hukuksal güvenceyle her zaman koruyarak, çalışma şartlarının en ideal koşul ve imkânlara kavuşturulmasında, iş sağlığı ve güvenliği konusunda aldığımız önlemlerin en üst seviyede tutulmasında hep birlikte çalışmalıyız.

Osmaniye’miz işçi ve emekçi kentidir. Çukurova’nın verimli ve sulak topraklarında, geniş tarım arazileriyle, ülke ekonomimizde önemli bir yere sahiptir. Fıstığın Başkenti, Turpun Kalbi olan güzel ilimizde, tarımın yanı sıra sanayi alanlarında da yeni iş sahaları açarak, ilimizin istihdamını artırmak, vatandaşlarımızın refah seviyelerini yükseltmek ve ülkemizin kalkınmasına destek olmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Kıymetli Hemşehrilerim; bu güzel bayramlarımızı coşkuyla kutlayabilmek için,  hepimiz taşın altına elini koyarak, üzerimize düşen sorumlulukların bilincinde olmalıyız. Koronavirüs salgını tedbirlerini tam kapanma süresince eksiksiz uygulamalı ve bu salgını el birliğiyle ülkemizden göndermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle salgınla mücadelede, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm işçilerimizi ve emekçilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve eldedemokrasi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.