Reklam için 0532 496 75 66
Yazı Detayı
21 Ağustos 2020 - Cuma 16:30 Bu yazı 605 kez okundu
 
SİGARA BAĞIMLILIĞI TEDAVİSİNDE BİOREZONANS YÖNTEMİ
Psikolog Esra ÖZKAN
esraozkan@gmail.com
 
 

 

SİGARA BAĞIMLILIĞI TEDAVİSİNDE BİOREZONANS YÖNTEMİ
Çoğu zaman bağımlılıklar kişinin sosyal, fiziksel, ruhsal olarak hayatını olumsuz yönde etkiler. Bu bağımlılıkların bir türü ise sigaraya duyulmaktadır ve her geçen gün sigaraya duyulan bağımlılık artmaktadır. 
Biorezonans, bir tür enerji tıbbı yöntemi olarak kullanılmaktadır. Vücudumuzdaki elektromanyetik frekanslarla uygulanan bir yöntemdir. Biorezonans yönteminde hiçbir ağrı, sızı yoktur. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Biorezonans yöntemi sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler için en etkili yöntemlerden birisi sayılmaktadır. 

 
Sigara Bırakma
Biorezonans terapileri sonrasında vücudun nikotine duyduğu bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır. Sigara içme isteğini kesin olarak azalmaktadır bu sayede kişi sigara içme bağımlılığına kolayca son verebilmektedir. Biorezonans terapisi sonrasında vücudun nikotine karşı duyduğu etkileri hatırlamaz yani başka bir deyişle unutmuş olur. Yıllar içinde vücudun nikotine karşı geliştirdiği tolerans halini ortadan kaldırmaktadır, vücut sigara dumanını yabancı bir madde olarak algılamaya başlatmaktadır.

Sigara bırakma terapileri,  50 dakikalık tek seans olarak uygulanmaktadır fakat kişi terapiden 3 ay içinde sigaraya istek duyarsa, ki bu çok nadir görülmektedir ücretsiz olarak destek seansı uygulanmaktadır. Bu seans sırasında baş ve ellerinde elektrotlar bağlanır. Sessiz sakin bir ortamda oturması sağlanır. Etrafında farklı titreşim yaratacak herhangi bir nesne (Telefon, radyo, TV vb.) bulunmaması gerekiyor. Uygulama çok küçük titreşimlerle devam eder, danışan herhangi bir ağrı,sızı hissetmez. 

 
Etiketler: SİGARA, BAĞIMLILIĞI, TEDAVİSİNDE, BİOREZONANS, YÖNTEMİ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı